O nas

Więcej o ADVISORY Sp. z o.o.

Poznaj nas bliżej

ADVISORY Sp. z o.o. to prężnie rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo funkcjonujące na hurtowym rynku ziaren i dodatków dla przemysłu piekarniczego. Duże doświadczenie i znajomość rynku zaowocowała dynamiką rozwoju spółki w ostatnich kilku latach. Jesteśmy producentem wysokogatunkowych produktów spełniających wymagania naszych Odbiorców. Spółka przyjęła realizację konsekwentnej polityki handlowej, stawiającej na zaspokojenie wymagań Klientów i dostarczenie produktów wysokiej jakości o unikalnych wartościach odżywczych. Dokładamy największych starań, aby dostarczane przez nas produkty pochodziły ze sprawdzonych źródeł.

ADVISORY Sp. z o.o. współpracuje z wyselekcjonowanymi polskimi i zagranicznymi dostawcami m.in. z Czech, Rosji, Kazachstanu, Chin, Indii, Pakistanu, Stanów Zjednoczonych, Węgier, Bułgarii. Nasz dział jakości skrupulatnie kontroluje każdy produkt opuszczający zakład. Zapraszamy do współpracy. Ciągły rozwój i poszerzanie oferty produktów zapewniło nam już ugruntowaną pozycję na rynku ziaren i dodatków dla piekarnictwa.

Najważniejsze produkty z oferty asortymentowej to m.in. mak niebieski, mak biały, siemię lniane brązowe oraz złociste, słonecznik, pestka dyni, sezam. Od 2011 roku w ofercie pojawiły się również orzechy i suszone owoce. Konkurencyjność oferty zapewnia bezpośredni import surowców. Inwestując w innowacyjną linię technologiczną do oczyszczania, sortowania i pakowania ziaren uzyskaliśmy gwarancję jakości produktów i możliwość oferowania ich w atrakcyjnych cenach. Towary dostarczamy własnym, nowoczesnym taborem transportowym.

Główną bazę naszych Klientów stanowią firmy działające w przemyśle piekarniczym, cukierniczym oraz konfekcyjnym. Dywersyfikacja oferty pozwoliła jednak w ostatnich latach na pozyskanie odbiorców z branży olejarskiej, medycznej oraz farmaceutycznej. Oferowane przez nas produkty trafiają na rynki Polski, Europy zachodniej i środkowo-wschodniej oraz Rosji.

Realizowane projekty

ADVISORY Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.:
„Rozwój eksportu ADVISORY SP. Z O.O. – wypromowanie marki ROYAL SEEDS na rynkach międzynarodowych.”
Głównym celem projektu jest promowanie marki ROYAL SEEDS i produktów firmy, które posiadają przewagi konkurencyjne na rynkach międzynarodowych. Celem projektu jest też zwiększenie poziomu
internacjonalizacji przedsiębiorstwa. Realizacja projektu pozwoli na osiągnięcie celów POIR.
Kwota dofinansowania: 381 310,00 PLN